Sedef  GÖNÜLALAN

Sedef GÖNÜLALAN

comment 0 fal
0
Falla bakma hikayem üçünü gözümün açık olmasıyla başladı ilk önce öylesine dalga amaçlı kahve içtiğimiz de arkadaşlarıma birşeyler söylerdim zamanla dediklerimin çıktığını ve bunlar yaşadıklarını söylemeye başladılar, ilk önce şaşırdım tabi-

Falla bakma hikayem üçünü gözümün açık olmasıyla başladı ilk önce öylesine dalga amaçlı kahve içtiğimiz de arkadaşlarıma birşeyler söylerdim zamanla dediklerimin çıktığını ve bunlar yaşadıklarını söylemeye başladılar, ilk önce şaşırdım tabi tesadüf dedim. Zaman geçtikçe yaşım 16 o zaman hisslerim daha da küvetli olmaya başladı bu sefer olacak şeyleri önceden hissediyordum insanların yüzüne bakınca onların geçmiş ve gelecek hayatlarını söylüyordum, tabi bu korku yarattı insanlarda bu yüzden Tarot kartları aldım ve eğitime başladım bu yeteneğimi Tarotla taçlandirdim. Çok rahat bir şekilde onların enerjisne girip doğru cevaplar veremeye çalışıyorum bu zamana kadar çok güzel geri dönüşler aldım. Bir kaç sene sonra bu şeylerin bana atalardan kalmış bir miras olduğunu öğrendim annannemin annesi çok büyük falciymis işlemeler yaparmış rahmani cinlerle insanlara yardım edermiş nesilden bana geçmiş ve bende en güzel şekilde bunu kullanıyorum.

Kahve Falı

Kahve fincanının fotoğrafını yükle. (3 adet fincan, 1 adet tabak fotoğrafı öneriyoruz)

En az 1 fincan görseli yüklemeli.
*

Aşağıdaki bütün alanları doldurmak zorunda değilsin ama verdiğin her bilgi falcılarımızın daha iyi yorum yapmasını sağlayacaktır. Üye olup bilgilerini doldurursan fal baktırırken bazı temel bilgileri her seferinde doldurmak zorunda kalmazsın:)

En kısa zamanda falın cevaplanacaktır.